güncel blog
güncel blog

Herkese merhaba. Evet farkındayım. Zaten bu nedenle başlığı “içeriği nadiren güncellenen güncel blog” olarak seçtim. Normalde bu siteye 1 gün içerisinde – gündemin yoğunluğuna bağlı olarak- en az 8-10 içeriğin girilmesi gerekiyor.

Uzun zamandır elimde olan guncel.blog alan adını bazı nedenlerden dolayı aksatmak zorunda kaldım. Bunların en başlıca gerekçesi yeni bir okula başlamış olmamdır. Evet, okula başladım. Dersler yoğun hem de ingilizce olması işi daha da zorlaştırıyor. Manyak mıyım? Belki. Derdim mi var? Galiba. Ama yine de değer diye düşünüyorum. Ne de olsa Mustafa Kemal’in de ifade ettiği gibi “İstikbal göklerdedir”. Bu nedenle havacılık bölümünde uçak gövde ve motor bakımı bölümünde eğitim alıyorum.

İkinci bir gerekçe ise maalesef ekonomik problemler. Özellikle koronavirüsün de hayatımızın -afedersiniz ama- içine etmesinden sonra daha çok çalışmak zorunda kaldım. Bir yandan okul. Bir yandan eğitim. Bir yandan ailevi meseler derken pek içerik giremiyorum. Şu anda saat sabahın 1’i ve uykumu getirtemediğimden dolayı bir şeyler karalayım istedim. Bu öylesine bir iç döküş olsun burada. Hem güncel blog’u neden güncellemediğimi hem de belki biraz uykum gelir düşüncesiyle bu satırlara buraya bırakmak istedim.

Kalın sağlıcakla.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz