fable tea kullananlar
fable tea kullananlar

Fable tea (instagram) kilo vermek isteyenlerin özellikle instagramda gördükleri reklamlar sonucu öğrenip, kullanmaya karar verdikleri bir bitkisel çaydır. Bu yazıda fable tea şikayet / şikayetleri ile birlikte çayı içipte gerçekten kilo verenler varsa memnuniyetlerini dile getireceklerdir.

Fable tea nedir?

Hem kapsül hem de çay formatında olan bu ürün genel olarak instagram üzerinden @fable.tea isimli hesaptan satılmaktadır. Satış sitelerinde içindeki proteinden dolayı yüksek enerji verdiği ve tok tutma özelliği sayesinde de kilolarınızın zaman içerisinde yok olmasını sağladığı ifade ediliyor.

Fable tea içindekiler kısmına baktığımızda amaranth bitkisinin olduğunu görüyoruz. Bu bitki sayesinde vücudunuzdaki yağların yakımı kolaylaşacak ve toksinlerin hızlı bir şekilde dışarıya atılması sağlanacaktır. Birçok zayıflama çayının içinde buna benzer etkileri gösteren bitki özleri bulunuyor.

Fable tea zayıflama hapı
Fable tea zayıflama hapı

Fable tea kullanıcı yorumları

Bu konuda instagram hesaplarını takip ettiğinizde siz de göreceksiniz birçok kişi fable tea kullandım ve kilo verdim şeklinde yorumları yapıp, paylaşmışlar. Bu paylaşımların gerçek kişiler olup olmadığını bilmiyor olsakta dilerseniz kendilerine instagram üzerinden özel mesaj göndererek, detayları (paylaşırlarsa) öğrenebilirsiniz.

Yalnız bir konuda eleştiride bulunmak istiyorum. Fable tea zayıflama çayı sitesine girdiğimde oldukça uzun bir içerik akışıyla karşılaştım. Aşağılara doğru ilerlediğim zaman “SPOR YAPMADAN FAZLALIKLARINIZDAN KURTULUN” diye yazdıklarını gördüm.

 

fable tea amaranth superfood kullananlar
fable tea amaranth superfood kullananlar

Şahsen biyoloji bölümünden mezun olmuş biri olarak yaptğım araştırmalar ve kendi hayatımdaki tecrübeler de göstermiştir ki spor yapmadan, diyet programları takip etmeden kilo vermek çok ama çok zordur. Bence bu kısmı kaldırmaları veya spor yaparak daha hızlı kilo verebilirsiniz şeklinde metinlerle değiştirmeleri daha iyi olacaktır.

Fable tea kullananlar

Çünkü bu bir pazarlama yöntemidir ve fable tea zayıflama çayı satın almak isteyen kişiler bu ibarelere itibar ederek para harcıyorlar. Paradan ziyade umutlarını, zamanlarını harcıyorlar kilo vermek, fit bir vücuda sahip olmak için. O nedenle lütfen fable tea yorumları okuyarak, insanların bu ürün hakkındaki fikirlerini araştırınız.

Fable tea instagram şikayetleri
Fable tea instagram şikayetleri

FABLE TEA SATIŞ FİYATI

Kısaca ürünün satış fiyatından da bahsetmek gerekirse 15 günlük kullanım için alacağınız paketin fiyatı 99 TL olup 45 günlük ürün seti almak isterseniz fiyatı 155 TL olmaktadır. Tabi bu fiyat fable tea zayıflama çayı için olup bir de fable tea kapsül olduğunu söylemiştik. Bu ürününde 30 günlük kullanım paketi 155 TL olup ücretsiz kargo ile evinize kadar göndereceklerini söylüyorlar.

Önceki İçerikİçeriği nadiren güncellenen bir güncel blog!
Sonraki İçerikReductol (reductil) zayıflama hapı
Emin olmamakla birlikte galiba 22 yıllık bilgisayar geçmişim bulunuyor. Şimdi bu satırları yazarken ne kadar uzun süre olduğunu farkettim. İlk başlarda gırgır şamatayla geçen internet kullanımının yerini şimdilerde araştırma ve paylaşımlar aldı. Aktif olarak bir haber sitesi ile güncel blog sitesini yönetmekteyim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz