sahte cold lipolysis şikayetleri
sahte cold lipolysis şikayetleri

Soğuk lipoliz jel veya birçok kişinin de bildiği üzere cold lipolysis ürünü ile alakalı birçok kişi şikayet ve yorum sitelerinde sahte ürün aldıklarına dair şikayetleri paylaşmışlar. Bu yazımızda sahte cold lipolysis ürünlerine karşı sizi uyarmak istiyoruz. İnternette satılan birçok ürünü görmeden aldığınızdan veya iade edebileceğiniz fiziki bir şahıs veya firma olmadığından dolayı kargoyu aldıktan sonra iade sorunları veya başka problemler yaşayabiliyorsunuz.

Soğuk lipoliz jel nedir?

Soğuk lipoliz; bölgesel olarak incelmek, zayıflamak istediğiniz bölgeye sürdüğünüzde ilgili bölgedeki yağları yakarak, düzenli kullanım sonucunda bölgesel incelme sağlayarak kilo vermenizi sağlayan jel kıvamında bir selülit kremidir.

Trendyol.com’da cold lipolysis 250 ml jel satış fiyatı 189 TL’dir. Başka internet sitelerinde 129 TL gibi 60 lira daha uygun fiyata da satılmaktadır. Fakat internette satılan her ürün orjinal değildir veya sahte üründür.

Öyle ki Şikayetvar.com’da sahte cold lipoliz ürünleri hakkında insanları uyarmışlardır. Tavsiye edenler de yok değildir. Bunun yanında soğuk lipoliz jel kullanmadan önce insanların dikkatli olmaları gerektiğinde uyarıda bulunan kullanıcılar da bulunuyor.

soğuk lipoliz jel şikayetleri
soğuk lipoliz jel şikayetleri

Pınar isimli bir kullanıcı, gıdı bölgesinde soğuk lipoliz kremi sürdüğünü fakat aşırı derecede yanma hissi olduğundan dolayı sudokrem isimli bir ürünü kullanarak çözüm bulduğunu söylemiştir. Bu noktada özellikle beyaz tenli veya hassas cilt sahiplerinin hassas bölgelerde kullanmalarını şuradaki paylaşımında tavsiye etmiyor.

Eczanelerden satın almanızı tavsiye ederiz

Eğer yaşadığınız bölgelerde bulunan eczanelerde bulabiliyorsanız, oralardan cold lipolysis jeli satın almanız daha güvenli olacaktır. En kötü ihtimali düşündüğünüzde, Allah korusun, diyelim ki cildinizde hasar meydana geldi veya sizde ciddi problemlere neden oldu işte o zaman eczaneye gidip ürünü iade edebilir veya resmi makamlara şikayetinizi iletebilirsiniz.

soguk lipoliz yaptıranlar
soguk lipoliz yaptıranlar

Kullanıcı Yorumları ürün hakkında fikir verecektir

Sizler de eğer selülit kremi bu ürünü kullanmak istiyorsanız mutlaka insanların ürün ile alakalı paylaştıkları kullanıcı yorumları ve şikayetleri okuyunuz. Ayrıca daha önce sizler için incelediğimiz reductol zayıflama hapı ile alakalı detaylara ulaşmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Önceki İçerikProsgen Nedir? Prostat Hastalığı Bitkisel Prosgen Yorumları
Sonraki İçerikGoogle adsense başvurusu yaptım kabul edilmedi
Emin olmamakla birlikte galiba 22 yıllık bilgisayar geçmişim bulunuyor. Şimdi bu satırları yazarken ne kadar uzun süre olduğunu farkettim. İlk başlarda gırgır şamatayla geçen internet kullanımının yerini şimdilerde araştırma ve paylaşımlar aldı. Aktif olarak bir haber sitesi ile güncel blog sitesini yönetmekteyim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz