google adsense başvurum reddedildi
google adsense başvurum reddedildi

Yıllardır internette bir şeyler yazıp, karalıyorum. Güncel.Blog sitemde kendimce içerikler yayınlamaktaydım. Taa ki Google Adsense başvurusu yapıp, red yiyene kadar. Elbette ilk defa adsense için başvuruda bulunmuyordum, daha önce de onlarca internet sitem için Adsense’den onay almıştım. Bu defa da almam gerekiyor çünkü sitemin masrafları için bir yerlerden gelir elde etmem gerekiyor.

Bilmiyorum bu benim ticaret mantığımdır. Bir yere masraf yapıyorsam o yerden -bazı durumlar hariç- para kazanmam gerekiyor ki kendimi iyi hissedeyim. Yanlış düşünüyor olabilirim ama bu benim ticari felsefem. Her neyse sonuç olarak birkaç yazı yazmıştım ve Adsense için başvuruda bulundum. Sonuç takdir edeceğiniz üzere negatif. Aslında bunu tahmin etmiştim fakat yine de denemek istedim.

Okulun yoğunluğu, iş hayatı derken güncel blog’da pek içerik yayınlamak mümkün olmuyordu. Şimdi ise daha önce başka bir site için hazırlamış olduğum birkaç makaleyi burada yayınlayarak içerik doldurmaya çalışıyorum.

Biraz daha içerik oluşturduktan sonra yeniden başvuru yapacağım. Sonuçları birlikte göreceğiz. Şimdilik hoşçakalınız.

Önceki İçerikCold Lipolysis sahte ürün şikayetleri (Soğuk lipoliz jel)
Sonraki İçerikUçak bakımı teknisyeni bölümü yorumları ve avantajları
Emin olmamakla birlikte galiba 22 yıllık bilgisayar geçmişim bulunuyor. Şimdi bu satırları yazarken ne kadar uzun süre olduğunu farkettim. İlk başlarda gırgır şamatayla geçen internet kullanımının yerini şimdilerde araştırma ve paylaşımlar aldı. Aktif olarak bir haber sitesi ile güncel blog sitesini yönetmekteyim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz