Demet Özdemir Kerem Bürsin Sevgilisi Aşk Haberleri
Demet Özdemir Kerem Bürsin Sevgilisi Aşk Haberleri

Demet Özdemir, erkenci kuş, no:309 ve daha birçok popüler dizide ekran karşısına çıkmıştı. Daha önceleri Can Yaman ile aşk yaşadığı iddia edilen Demet Özdemir‘in adı şu aralar Kerem Bürsin ile birlikte anılmaya başladı. Birçok haber sitesinde “Aşk Yaşıyorlar” diye haber yapılan ikili gerçekten sevgili midir?

Kerem Bürsin ve Demet Özdemir Sevgili mi?

Geçtiğimiz ay Serenay Sarıkaya ile ilişkisi biten Kerem Bürsin’in ayrılık haberi hayranlarını üzmüş ve olayın üzerine yakışıklı oyuncu hiç kimseyle görüntülenememişti. Taa ki magazin kulislerinde Demet Özdemir ile Kerem Bürsin adı geçinceye kadar..

Demer Özdemir Resimleri
Kaynak: @1demetozdemir on instagram

Açık söylemek gerekirse her iki taraftan da konuya dair olumlu veya olumsuz bir açıklama yapılmadı. Haberin doğru olup olmadığı da bilinmiyor. Siz de “Kerem Bürsin ile Demet Özdemir sevgili mi oldu” şeklinde başlık atan haber sitelerine girdiğiniz zaman olayın detaylarında birşey olmadığını görmüşsünüzdür.

Ortak arkadaşları sayesinde yakınlaştılar

İddia edildiğine göre hem Kerem Bürsin’in hem de Demet Özdemir’in ortak arkadaşları tarafından hazırlanan partilerde bir araya gelen iki oyuncu arasında yakınlaşma başlamış. Önceleri bir birlerini sadece TV’den veya magazin sitelerinden tanıyan ikilinin bir araya gelerek, bir birlerini tanımaya başlamaları üzerine yakınlaştıkları ileri sürüldü.

Kerem Bürsin Resimleri
Kaynak: @thebursin on instagram

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN!

Eee. Ne de olsa bu konuda söz söylemek bize düşmez. Birçok kişinin merak ettiği bu konu hakkında sizler de görüşlerinizi yorum alanından paylaşarak bildiklerinizi aktarabilirsiniz. Eğer kerem bürsin ve demet özdemir sevgili olmuşlarsa güncel blog ailesi olarak mutluluklar dileriz.

Sonraki İçerikDermacol Fondöten Kapatıcı Kullananlar
Emin olmamakla birlikte galiba 22 yıllık bilgisayar geçmişim bulunuyor. Şimdi bu satırları yazarken ne kadar uzun süre olduğunu farkettim. İlk başlarda gırgır şamatayla geçen internet kullanımının yerini şimdilerde araştırma ve paylaşımlar aldı. Aktif olarak bir haber sitesi ile güncel blog sitesini yönetmekteyim.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz