Google news kayıt 2021
Google news kayıt 2021

Eskiden her önüne geleni Google News’e kabul ediyorlar diye dert yanıyorduk şimdi kimseyi Google News’e almıyorlar diye şikayet ediyoruz. Bizde bizden bir şey anlamadık. Valla bak. Abi önceleri bir yazılım alan, içine biraz içerik giren adamlar biraz da sağlam backlink almışlarsa Google Haberler’de birkaç hafta içerisinde çıkabiliyorlardı.

%100 google news onayı alınır

Hatta R10 forumlarında bu işin ticareti yapılıyordu. Birçok kişi bu sayede ekmek yedi, para kazandı ve hatta evini geçindirdi. Tabii bu eskidendi. Halen forumlarda “Google news kaydı %100 onay alma garantili” şeklinde başlıklarla insanlardan 50-100 lira alarak başvurunuzu yapıyorlar ama nafile.

Adamlar aslında yanlış bir şey yapmıyorlar ve yalan söylemiyorlar. Ben de size ücretsiz bir şekilde %100 google news kaydı nasıl yapılır diye burada 10 dakikalık bir okuma metni hazırlayabilirim fakat işe yaramıyor kardeşim. Kayıt olsanız bile Google, sizin sitenizi nedense Google Haberler bölümünde çıkarmıyor.

Google yeni gazetecileri sevmiyor

Saçma sapan içerikler hazırlayarak, doğru bilgi vermeyen internet haber siteleri spamın dibine vururken Google sesini çıkarmıyor çünkü onlar büyük balık ve ne yapsalar mübahtır fakat öte yandan gazeteciliğe yeni başlamış, bir internet sitesi açarak çalışma arkadaşlarıyla haber üreten insanlar da Haberler bölümünde çıkmadıkları için hem emeklerinden olsunlar hem de zamanlarından. Bu hiç adil değil.

Her zaman Google‘un bu konuda bir şeyler yapacağı, düzenlemeler getireceği vs.. söylenir ama sonuç nafile. Tabir yerindeyse ve tabii ki söz meclisten dışarı bi b*ka yaramıyor.

Kimler geldiiiii, kimler geçtiiiii

Hasıl-ı kelam yeni google news kaydı daha doğrusu Google Haberler’de haber çıkarma olayı çok ama çok zor. Kimse nasıl ve ne şekilde o ilk sayfalarda çıkılacağını bilmiyor. Backlink alanlar mı dersiniz makale yazdırıp dünyanın parasını bayanlar mı dersiniz. Kimler denedi de bir işe yaramadı.

Yanlış mıyım arkadaşlar? Siz söyleyin bari. Bu arada işinize yarar mı bilmem ama Google Adsense başvurusu nasıl yapılır başlıklı yazımı ziyaret ederek %100 olmasa da yüksek oranda başarı sağlayacağınız Adsense onayı alma makalemi okuyabilirsiniz.

İbrahim Kaplan / guncel.blog

Önceki İçerikUçak bakımı teknisyeni bölümü yorumları ve avantajları
Sonraki İçerikDuygusal Kürtçe şarkılar: Ay Dılemın (şarkı sözleri ile)
Emin olmamakla birlikte galiba 22 yıllık bilgisayar geçmişim bulunuyor. Şimdi bu satırları yazarken ne kadar uzun süre olduğunu farkettim. İlk başlarda gırgır şamatayla geçen internet kullanımının yerini şimdilerde araştırma ve paylaşımlar aldı. Aktif olarak bir haber sitesi ile güncel blog sitesini yönetmekteyim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz