guncel blog internet sitesi

Ne zaman aldığımı hatırlamıyorum bile bu alan adını. Uzun zaman olduğunu biliyorum fakat bir hevesle guncel.blog alan adının müsait olduğunu görünce, hemen kayıt ettirmek istedim. Yaptım da. Biraz tuzlu alan adı fiyatı ama kulağıma hoş geldiği için değer diye düşündüm. O gün bu gündür hep güncel tutmaya çalışacağım diye kendi kendime söz veririm fakat iş hayatı, okul hayatı derken bir türlü buna fırsatım olmaz.

Arada sırada bir şeyler paylaşıyorum. Karalıyorum fakat bu yeterli olmuyor. Şimdi bir arkadaşım daha oldu. O da kendince bir şeyler yapmaya çalışacağını söyledi. Birlikte bu işi yaparız dedi fakat pek emin değilim.

Nereye kadar gideceğini kestiremiyorum. Kalkıp da bu blogu sadece havacılık sitesine de çevirmek istemiyorum. Her şeyden bir parça olsun niyetindeyim. O nedenle biraz edebiyat, biraz müzik, biraz teknoloji, biraz eğitim. Bilgi sahibi olduğum hemen her konuda araştırıp, paylaşmak istiyorum.

Fakat siteye giren insanlar -ki var mı bilmiyorum- bu ne biçim bir güncel blog diye içinden geçirmiyor değildir. Haklılar. Sonuna kadar hem de. Ama son 2 yıldır nasıl yaşadığımı görseler acırlar halime. Yazııık buna derler ve belki de kol kanat gererler. :).

İşin espirisi bir yana çok yoğun bir zamandan geçiyorum. Hem çalışmam gerekiyor. Hem okulumu bitirmem gerekiyor. Geri kalan zamanlarda ise gözlerimi uykuya kapatmam gerekiyor. O nedenle fırsat buldukça güncel blog’da bir şeyler karalamaya çalışıyorum.

Zannedersem önümüzdeki seneden itibaren, okul bittikten sonra daha çok zamanım olacak işten arta kalan. O zamanlarda daha çok paylaşım yapacağıma inanıyorum. Umarım, arkadaşımla, güzel işler çıkartırız.

Siz de yazar olmak isterseniz, fikirlerinizi paylaşmak isterseniz, benimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Saygılarımla.

Önceki İçerikKısa yoldan zengin olmak ya da fakir yaşamak!
Sonraki İçerikŞanlıurfa-Suruç ve Urfa-Birecik arasındaki ölüm yolu!
Emin olmamakla birlikte galiba 22 yıllık bilgisayar geçmişim bulunuyor. Şimdi bu satırları yazarken ne kadar uzun süre olduğunu farkettim. İlk başlarda gırgır şamatayla geçen internet kullanımının yerini şimdilerde araştırma ve paylaşımlar aldı. Aktif olarak bir haber sitesi ile güncel blog sitesini yönetmekteyim.

1 YORUM

  1. Yazıyı yayınladıktan sonra farkettim ki 30 Aralık 2020’de “İçeriği nadiren güncellenen bir güncel blog” başlığıyla benzer bir konu yazmışım. Kendimle çelişiyorum resmen. Bu kadar uzak kalmışım internet ortamından. Allah sonumu hayretsin. 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz