Bay yanlış dizisi oyuncuları
Bay yanlış dizisi oyuncuları

Fox TV’nin yazlık dizisi bay yanlış oyuncuları ile alakalı merak ettiğiniz herşey en güncel olarak bu başlıkta paylaşılmaktadır. Bay yanlış dizisi oyuncuları neredeyse hazır diyebiliriz. Koronavirüs nedeniyle birçok yapım firması çekimlere ara vermiş olsa da yaz sezonu için planlanmış BAY YANLIŞ dizisi şimdilik çalışmalara devam etmektedir.

Senaryosu hazır olan bay yanlış dizisinde Özge Gürel ve Can Yaman başrolleri paylaşmaktadır. Henüz oyuncu seçmeleri devam eden proje için dün 4 yeni isim daha ekibe dahil oldu ve hemen hemen kadro tamam oldu diyebilirim.

Kiraz Mevsimi, Dolunay gibi projelerde adını hafızalara kazıyan Özge Gürel‘in son projesi de yine Can Yaman ile birlikte Dolunay’dı.

BAY YANLIŞ DİZİSİ OYUNCULARI

İyi de kardeşim bay yanlış dizisi ne zaman başlayacak bunun cevabını ver sen bize dediğinizi duyar gibiyim? Yok yok şaka ya. Nereden duyacağım 😀 Hemen söylüyorum dizinin çekimlerinin Mayıs ayının sonuna doğru başlayacağı kulislerde konuşuluyor.

Bence bir internet sitesinde kulislerde paylaşılan bilgilere göre ibaresini gördünüz mü o bilgiyi dikkate alın. 🙂 Her neyse hadi biz bay yanlış oyuncuları listesine geri dönelim.

1CAN YAMAN

CAN YAMAN

Can Yaman; 8 Kasım 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Kiraz Mevsimi, Erkenci Kuş, İnadına Aşk, Hangimiz Sevmedik gibi projelerde rol almıştır. Yeditepe Üniversitesi hukuk bölümünden mezun olan yakışıklı oyuncu aynı zamanda boks sporcusudur. Zaman zaman adı birlikte rol aldığı Özge Gürel, Demet Özdemir gibi isimlerle birlikte anılmış olsa ünlüler arasında böyle ilişkiler yaşanmamıştır.

2ÖZGE GÜREL

ÖZGE GÜREL

Özge Gürel; 5 Şubat 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Genç yaşına rağmen onlarca projede rol almış ve özellikle Kiraz Mevsimi, Dolunay gibi yapımlarla izleyicinin kalbini kazanmıştır. Beykent Üniversitesi’nde uluslararası ticaret bölümünü kazanan özge gürel, oyunculuk kariyerine geçtikten sonra üniversite eğitimini yarıda bırakmıştır. Aynı zamanda Erkenci Kuş dizisinin jenerik müziğini de söyleyerek müzik dünyasına adım atmıştır. Sonrasında türk kalp vakfı yararına çıkarılan bir albümde de affet şarkısını söylemiştir.

3FATMA TOPBAŞ

FATMA TOPBAŞ

4LALE BAŞAR

LALE BAŞAR

5GÜRGEN ÖZ

GÜRGEN ÖZ

6SUAT SUNGUR

SUAT SUNGUR

7FERİ BAYCU GÜLER

FERİ BAYCU GÜLER

Bay yanlış dizisi oyuncuları ve yorumları

Sizler de bay yanlış dizisi oyuncuları ile alakalı eksik kalan bilgileri veya yanlış paylaştığım yerleri yorum bölümünden belirterek düzeltebilirsiniz. Siz dizi hakkında neler düşünüyorsunuz?

Önceki İçerikDermacol Fondöten Kapatıcı Kullananlar
Sonraki İçerikDEFÖ Nedir? Darbe kelimesi ile kullanınca işkillendim
Emin olmamakla birlikte galiba 22 yıllık bilgisayar geçmişim bulunuyor. Şimdi bu satırları yazarken ne kadar uzun süre olduğunu farkettim. İlk başlarda gırgır şamatayla geçen internet kullanımının yerini şimdilerde araştırma ve paylaşımlar aldı. Aktif olarak bir haber sitesi ile güncel blog sitesini yönetmekteyim.

1 YORUM

  1. Harika bir dizi olmuş. Her bölümünü sabırsızlıkla bekliyorum. O kadar eleştiri yapılmıştı, klasik olacak filan diye ama bence hiçte klasik olmamış. Sadece can yamanın kaslarının çok ön planda olması iyi olmamış ve ezginin bir sürü erkek arkadaşının olması ve bunlarla birlikte yatmış izleniminin verilmesi bence doğru değildir. Türk toplum ve ahlak yapısına uygun sahneler haricinde dizi güzel.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz