Ana Sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Merhaba. Genelde insanlar beni İbrahim olarak tanır ama İbo olarak çağırır. Bunda elbette İbrahim Tatlıses’in kendi programına İbo Şov demesinin büyük bir etkisi vardır fakat İbo’yu da sevmiyor değilim.

1989 yılında dünyaya geldim. Lise, Üniversite sonra başka bir üniversite ve sonrasında yurtdışında eğitim vs.. derken şimdilerde para kazanarak hayatımı devam ettirmeye çalışıyorum. -Şükür- İyi bir işim var demeyi çok isterdim fakat idare ettiğim, geçinebildiğim bir geçim kaynağım var. Elimden geldiğince büyütmeye çalışıyorum.

Yıllardır internet ortamında çeşitli projelerde yer aldım, bir çok internet sitesini aylık yüz binlerce kişinin ziyaret ettiği seviyelere çıkarttıktan sonra satışa sunup, başka projelere yatırımlar yaptım. Sonuç mu? Halen açım. 🙂

Şimdilerde Güncel Blog adındaki bu internet sitesine zaman zaman girerek içerikler üretmeye çalışıyorum. Ürettiğim içerikler elbette herkesin işine yarıyor diyemem fakat bir nevi not defteri olarak kullanıyorum. Dijital not defteri.

Hedefim bu siteyi az az da olsa faydalı içerikler girerek belirli seviyelere çıkarabilmek. Umarım bunda başarılı olur, insanlara yardımcı olabilirim. İsterseniz merak ettiğiniz konuları İletişim sayfasından benimle paylaşabilirsiniz.

Saygılarımla efenim.